Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/aradidea/domains/aradidea.com/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
مزیت هایی که کسب و کارآنلاین، برای صاحبان کسب و کاردارد چیست؟ | آراد ایده | AradIdea

مزیت هایی که کسب و کارآنلاین، برای صاحبان کسب و کاردارد چیست؟

Content Generation
تولید محتوای مناسب، چه مزیت هایی در کسب و کار دارد؟
۱۳۹۸-۰۲-۱۱
6-website-traffic
افزایش ترافیک سایت، با استفاده ازهشت روش حرفه ای و کاربردی
۱۳۹۸-۰۲-۱۴
Online business

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش سریع اینترنت، بین عموم مردم جهان و به تبع آن، با فراگیر شدن کسب و کارهای آنلاین، دیگرهر فردی که کالایی را برای فروش داشته باشد به راحتی  می تواند فقط با داشتن یک لپ تاپ متصل به اینترنت، در حالی که مشغول نوشیدن قهوه اش برروی کاناپه منزلش هست، کالا و محصول خود را در سایتش به فروش برساند، وبدون هیچ زحمتی صاحب سود و درآمد بسیاری شود.

این درحالیست، که تا قبل ازهمه گیر شدن اینترنت واینترنتی شدن کسب و کارها، فروشگاه داران و فروشندگان مجبور بودند که، برای فروش اجناس و کالاهای خود، ازصبح تا شب، در فروشگاه خود منتظره مشتری باشند تا به فروشگاهشان مراجعه کنند، تا بتوانند کالاهای فروشگاهشان را به فروش برسانند، که درنهایت هم، به دلیل آنکه فقط تعداد محدودی از مشتریان، با فروشگاهشان آشنایی داشتند، نمی توانستند کالاهایشان را به صورت گسترده، به فروش برسانند.

با ذکره این مثال در ابتدای این مقاله، بی شک بهتر، به اهمیت کسب و کارهای آنلاین پی بردید.

اما مزایای کسب و کارهای آنلاین، بسیارفراترازمثالی است که بیان شد، درادامه این مقاله، قصد داریم بیشتر به مزایای کسب و کارهای آنلاین بپردازیم تا اگر هنوز افرادی هستند که تردید دارندکه کسب و کاره خودشان را، اینترنتی کنند با آگاهی کامل تصمیم گیری نمایند.

Online business3

۱-امکان دیده شدن بیشتر و معرفی کاملترمحصولات و خدمات صاحبان کسب و کار

مهم ترین هدف و دلیل به وجود آمدن کسب و کارهای آنلاین، همین است که به بهتر دیده شدن برند و بیزنس صاحبان مشاغل و فروش محصولات آنها، کمک می کند.

ازآن طرف کسب و کارهای آنلاین، این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است که با محصولات و خدمات ارائه شده توسط صاحبان کسب و کار، شناخت بیشتری به دست آورند، و درنهایت با انتخاب آگاهانه تر و دقیقتری،اقدام به خرید نمایند.

۲-امکان تبلیغات بهتر و ارزانتر برای صاحبان کسب و کار

با تکنیک های بازار یابی اینترنتی، که امروزه صاحبان کسب و کارهای آنلاین در سطح اینترنت برای معرفی  بیزنس و شرکت خود به کار میبرند، به مراتب نسبت به تبلیغات کاغذی بسیار مقرون به صرفه تر است و درجذب  هرچه بیشتر مشتریان هدف، بسیارموثرتر است. با تبلیغ  کسب و کار خود در اینترنت، بیزنس ها، دیگر محدود به نقطه یا مکان خاصی نیستند بلکه در سطح وسیعتر و گسترده تری شناخته می شوند.

۳-حذف هرنوع محدودیت زمانی و مکانی برای صاحبان کسب و کار

همانطور که در ابتدای مقاله بطورمختصر اشاره شد، صاحبان کسب و کارهای آنلاین،  دیگر به مانند گذشته مجبور نیستند در زمان مشخصی در محل فروشگاه خود حضور فیزیکی داشته باشند، بلکه می توانند در هر زمان و موقعیتی که دارند به صورت شبانه روزی خدمات و محصولاتشان را عرضه نمایند.

۴-حذف وکم کردن هزینه های موردنیاز یک کسب و کار

صاحبان کسب و کار، با اینترنتی کردن کسب و کارشان، هزینه هایی را که بابت راه اندازی یک فروشگاه اعم از (اجاره ی مغازه، استخدام پرسنل و تهیه امکانات فروشگاه مانند ویترین و…..)را  که قبلا مجبور بودند صرف کنند  را کاملا حذف کردند، کاهش هزینه ها، یکی از اصلی ترین دلایل، فراگیر شدن کسب و کارهای اآنلاین  است.

باتوجه به مزیت کسب و کارهای آنلاین، دیگر تمامی افرادی که قصد دارند کالایی را بفروشند و سرمایه ای  ندارند، میتوانند بدون هیچ دغدغه ای، به مانند میلیون ها نفره دیگرکه کسب و کارشان را اینترنتی کرده اند و سودهای کلانی عایدشان شده است بپیوندند.

۵-ایجاد ارتباط بیشتر بین فروشندگان و مشتریان  در کسب و کارهای آنلاین

کسب و کارهای آنلاین، این امکان را برای مشتریان به وجودآورده است که بهتر، درمورده محصولات و نحوه خدمات دهی صاحبان کسب و کار اظهارنظر نمایید، از آن سوی در هرچه بهتر شناختن نیازهای مشتریان، و  با کیفیت شدن خدمات دهی صاحبان کسب و کار، بسیاراثرگذاربوده است.

ودرپایان ،مشاوران و کارشناسان ما درآراد ایده، درزمینه راه های ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای آنلاین و بهبود رونق این نوع کسب و کارها، درخدمت شما خوانندگان عزیز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *