Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/aradidea/domains/aradidea.com/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
دلایل ضرورت طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟ | آراد ایده | AradIdea

دلایل ضرورت طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

Web-Design
هفت فاکتور، مهم و ضروری یک سایت موفق
۱۳۹۸-۰۲-۰۴
app-mobile
مزیت های کاربردی اپلیکشن های اندرویدی
۱۳۹۸-۰۲-۰۹
online-shopping

چرا طراحی فروشگاه اینترنتی برای صاحبان کسب و کار یک نیازاست؟

طراحی فروشگاه اینترنتی.رشد بسیار سریع تکنولوژی در عصر حاضر، زندگی آسانی را برای جوامع امروزی به ارمغان آورده است به دلیل پیشرفت تجارت اکترونیک، دیگر کمترکسی را می توان پیدا کرد که برای رفع نیازها و امور ضروری خود از روشهای سنتی استفاده نماید.

 مردم امروزی دیگر به مانند گذشته نمیخواهند برای تهیه مایحتاج  ضروری خود مانند خرید هرنوع کالایی ساعتهای زیادی را صرف بازار و ترافیک و شلوغی کنند، با داشتن یک موبایل و دسترسی به اینترنت و زدن فقط یک کلیک درگوگل و سرچ محصول مورد نظر خود، به فروشگاه های اینترنتی زیادی مرتبط با محصول مربوطه دسترسی خواهند داشت.

به تبع این نیاز مردم، چشم انداز کسب و کارهای اینترنتی من جمله طراحی فروشگاه اینترنتی، در جوامع امروزی بسیار روشن و چشمگیر خواهد بود.

شک نکنید با طراحی فروشگاه اینترنتی درکنار فروشگاه فیزیکی خود، برای فروش هرنوع محصول و کالایی در هر زمینه ای در بستر وب، با استقبال زیاد مشتریان و درنهایت افزایش درآمد و اعتبار فروشگاهتان دست خواهی یافت.

 غیر از دلیل اصلی که در متن قبلی برای را ه اندازی و طراحی فروشگاههای اینترنتی بیان شد، موارد بسیار زیادی برای محبوب شدن هرچه بیشترطراحی فروشگاه اینترنتی در بین مردم وجود دارد که به تفصیل در این مقاله به آن می پردازیم.

۱-مقایسه قیمت ها بین فروشگاههای مختلف اینترنتی

با توجه به اینکه در بستر اینترنت فروشگاه های بسیار زیادی وجود دارند که به تبلیغات محصولات خود می پردازند، این امکان رو برای مشتریان راحتتر کرده است که با مقایسه قیمت محصول مورد نظر خود، ارزانترین قیمت را انتخاب و خریداری نمایند.

برای بدست آوردن همین جزییات محصول در فروشگاه های فیزیکی، بایستی زمان و انرژی مضاعفی را صرف می کردند.

۲-امکان انتخاب محصولات متنوع

همانطور که قبلا هم اشاره شد، فروشنده ها می توانند میلیون ها عنوان کالا را به مانند ویترین واقعی یک فروشگاه، بدور از هرگونه نگرانی واسترسی از نظر کمبود فضا و ترس از دزدیده شدن، که در هنگام فروش در فروشگاه های فیزیکی واقعی  با آن مواجه بودند را،  دیگر نخواهند داشت.

۳-امکان نمایش بهتر محصولات با تمامی چزییات آن

بعضی افراد فکر می کنند، در فروشگاه های اینترنتی به دلیل اینکه امکان دید محصول از نزدیک  وجود ندارد نمیتوانند خرید موفقی داشته باشند.

اما این فکر غلط است، فروشگاه های اینترنتی زیادی در وب وجود دارند که با شناخت این نیاز مشتریان، به ارائه گالری تصاویر، از زوایای مختلف محصول و اطلاعات کاملی از محصولات پرداخته است.

همچنین با قراردادن محصولات در گروه های مختلف با توجه به نوع استفاده،شرکت سازنده ،رنگ ،سایز و بسیار موارد دیگر به دیده شدن هرچه بیشتر این محصولات، برای رضایت مشتریان توجه نموده اند.

همچنین فروشنده ها با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای بیزنس خود، تنها یکبار به معرفی محصولات خود در قالب متن و عکس و فیلم و ویدیو و کاتالوگ های آلاین و بروشور و …برای مشتریان خود میپردازند، درحالیکه در فروشگاههای فیزیکی مجبور بودند که برای تک تک مشتریان محصولات خود را معرفی نمایند.

۴-معرفی و تبلیغ برند در سطح بین المللی

با طراحی فروشگاه اینترنتی در بستر وب ،صاحبان سایت های فروشگاهی می توانند نه تنها در داخل مرز های خود بلکه فراتراز موقعیت مکانی خود به معرفی و تبلیغات محصولات خود در سطح بین المللی  بپردازند و می توانند از هرجای دنیا به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته به مشتریان محصولات خود را به صورت نامحدود به فروش برسانند، همچنین این امکان برای خریداران نیز وجود دارد که در هرمکانی با کمترین زمان کالای خودراخریداری نمایند.

فروش اینترنتی محصولات روابط متقابل بسیار آسانی را برای خریدار و فروشنده به وجود آورده است.

 5-امکان خرید و پرداخت مطمین در سایت های فروشگاهی

pay-online-shoping

باتوجه به حساس بودن فرآیند خرید و پرداخت وجه محصول از درگاه های پرداخت امن، دیگر به ماننده فروشگاه های فیزیکی، نیاز به حضور  دربانک ها و فروشگاه هانیست و مشتریان  می توانند به آسانی با کارت بانکی با اینترنت وجه خود راپرداخت نمایند.

این امکان فروشگاه های اینترنتی، سبب جذب مشتریان بیشتری به خرید از این مدل سایتها می شود.

همچنین میتوان با قرار دادن درگاه های پرداخت امن در طراحی سایت های فروشگاهی، اعتماد مشتریان را جلب نمود و اطمینان خاطر و رضایت آن ها را فراهم آورد.

۶-ردگیری و بررسی رفتار کاربران

از دیگر محاسن فروشگا های اینترنتی نسبت به فروشگا های فیزیکی، اینست که می توان با استفاده از  چند ابزار ساده گوگل، رفتار و نحوه مشتریان را انالیز و کنترل کرد، و با تغییر در سایت، باعث جذب حداکثری ترافیک بازدیدکنندگان و خریداران  و راندمان هرجه بهتره سایت شد.

اما در فروشگاه های فیزیکی، برای جذب حداکثری مشتری، باید هزینه تبلیغاتی بیشتر ویا  برای کوچکترین تغییراتی در فضای فروشگاه و محصولات، باید به مراتب هزینه های هنگفتی را متقبل شد.

بنابراین برای رونق کسب و کار خود، هم اکنون طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را آغاز کنید.

 متخصصین آرادایده، با سال ها تجربه در زمینه طراحی و راه اندازی اسایت های فروشگاهی مطابق با سلیقه مشتریان، در خدمت شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *