Warning: Use of undefined constant EDD_PLUGIN_FILE - assumed 'EDD_PLUGIN_FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/aradidea/domains/aradidea.com/public_html/wp-content/plugins/font-uploader/font-uploader.php on line 59
تولید محتوای مناسب، چه مزیت هایی در کسب و کار دارد؟ | آراد ایده | AradIdea

تولید محتوای مناسب، چه مزیت هایی در کسب و کار دارد؟

wordpress
چرا وردپرس، بهترین انتخاب برای تازه کاران است؟
۱۳۹۸-۰۲-۱۰
Online business
مزیت هایی که کسب و کارآنلاین، برای صاحبان کسب و کاردارد چیست؟
۱۳۹۸-۰۲-۱۲
Content Generation

شاید هم اکنون کسانی هستند که میخواهند در بازار شلوغ دیجیتال امروزی کسب وکار خودرا اینترنتی کنند، و دغدغه سفارش تولید محتوا برای سایت و بیزنس خود را دارند.

ممکن است بتوانند در ابتدای اینترنتی کردن کسب و کارشان، چند مدتی را با دادن سفارش تولید محتوا به تیم های تولید کننده، بیزنس خودرا معرفی کنند اما پروسه تولید محتوا زمانبر است، وبرای موفقیت و هرچه مطرح شدن بیزنس خود، نیازمند هستند که به طور مدوام از محتوای به روز و مفیدی استفاده نمایند، که دردرازمدت، میتواند هزینه های زیادی را بابت سفارش تولید محتوا به شرکت های مربوطه برای صاحبان این نوع بیزنس ها دربر داشته باشد.

در دنیای پررقابت تجارت امروزی، همه چیز با سرعت درحال تغییر است و برای حفظ و افزایش کاربران بایستی نیازکاربران را شناخت.
امروزه کاربران هرگز وقت خود را برای مطالعه محتوای قدیمی و تکراری و طولانی صرف نمی کنند وبه دنبال محتوای جدید و به روز هستند و علاقمندند که به سایتهایی مراجعه کنند که بتواند، پاسخگوی سوالات آنها، و رفع مشکلاتی که با آنها مواجه  هستند باشد.

به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم به طور مختصر، به معرفی اثرات و مزیت ها ی تولید محتوای مناسب برروی کسب و کار صاحبان مشاغل بپردازیم باشد که، با دانستن این موارد توسط این عزیزان، درکمتر کردن هزینه ها و بیشترکردن فروش محصولاتشان گام کوچکی برداشته باشیم.

۶ نکته مهم، برای تولید محتوای حرفه ای تر درکسب وکار

اگر رسانه هایی مانند تلویزیون، شبکه های اجتماعی، وب، بیلبوردو.. به عنوان ظرف در نظر بگیریم هرآنجه که در این ظرف ها تولید شده و جای می میگیرد را محتوا نامیده می شود، محتوا می تواند شامل فیلم، عکس، داستان، رمان، مقاله، متن پیامک تبلیغاتی، موسیقی، توییت و .. باشد.

product-seo-content

۱- تولید محتوای خوب، با جستجوی آن در گوگل، رابطه مستقیمی دارد، سایت هایی که دارای، دیزاین و گرافیک قدرتمندی باشند و تمامی تکنیک های سئو را هم رعایت کرده باشند اما از محتوای با کیفیتی برخوردار نباشد به هیچ عنوان در رتبه های بالای گوگل نمایش داده نمی شوند و گوگل اصلا برای چنین سایت های ارزش و اهمیتی قائل نیست وبرای اینکه در رتبه های بالای نتایج گوگل قرار بگیرند و بهتر دیده شوند و شاهد افزایش بازدیدکنندگان سایت کسب و کار خود باشند حتما باید محتوای سایتشان،  سئو شده باشد یا به عبارتی محتوا بهینه شده و دارای عنوان مرتبط با حوزه ی کاری آنها باشد.

۲-محتوایی برای کسب و کارخوب و مناسب است که، بتواند اعتماد مشتری و یا مخاطبین را جذب نماید، تاآنها راغب شوند پس از شناختن محصولات و خدمات بیزنس صاحبان مشاغل ،و کسب اطمینان، تبدیل به خریدار شوند

۳- در یک محتوای مناسب کسب و کار، باید تا میتوانید از بیان مسایل حاشیه خودداری نمایید زیرا مخاطبین وقت و زمان برای مطالب بی اهمیت نمیگذارند حتما باید محتوای تخصصی در حوزه ی کاری کسب و کارتان باشد

۴- با تولید محتوای حرفه ای برای کسب و کارتان می توانید، بدون صرف هیچ هزینه ای به صورت رایگان به تبلیغ بیزنس خود بپردازید.

اگر محتوایی که تولید می کنید از کیفیت بالایی برای مخاطبین برخوردار باشد، ومخاطبین از مطالعه محتوای شما لذت ببرند و برایشان مفید باشد، اقدام به اشتراک گذاری محتوای شما مینمایند از این رو باعث آشنا شدن افراد بیشتری با بیزنس و خدمات شما می شوند و درنهایت باعث تبلیغ خدمات وافزایش ترافیک سایت و فروش محصولاتتان خواهد شد.

۵– با تولید و توزیع محتوای آموزنده و ارزشمند، و رعایت نکات بازاریابی و استفاده از تکنیک های مختاف بازاریابی اینترنتی، مانند استراتژی ایمیل مارکتینگ، محتوای خوب و اموزشی را از طریق ایمیل برای مخاطبین کسب و کارتان ارسال کنید و باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید شوید.

۶- و درپایان با تبدیل کردن محتوای  کسب و کاره خود، به دیگر فرمت ها، میتوانید بهتر بیزنس خود را در شبکه های اجتماعی معرفی کنید و مخاطبان بیشتری را از طریق این شبکه ها را، با کسب و کاره خود آشنا و جذب نمایید.

ایده و رویاهای وب خود را با آراد ایده محقق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *